Banner

Banner

Titulli Fadil Riza - Sonte apo Neser
Ndëgjuar 3,980
Shkarkuar 332
Pëlqyer 22
Publikuar 15/07/2013

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store