Banner

Banner

Titulli Mentor Kurtishi - Ti lujshe, ti lujshe
Ndëgjuar 421,502
Shkarkuar 131
Pëlqyer 612
Publikuar 01/02/2013

Loading...
Informatat e këngës
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store