Banner

Banner

Titulli Albatrit Muqiqi - Edhe Pak
Ndëgjuar 1,317,367
Shkarkuar 838
Pëlqyer 4,775
Publikuar 27/01/2014

Loading...
Informatat e këngës
Music video by Albatrit Muqiqi performing "Edhe Pak"

#AlbatritMuqiqi #EdhePak


iTunes: http://smarturl.it/iTunesEdhePak
Amazon: http://smarturl.it/AmazonEdhePak
Spotify: http://smarturl.it/SpotifyEdhePak
Deezer: http://smarturl.it/DeezerEdhePak

http://smarturl.it/AlbatritMuqiqiFB
http://smarturl.it/AlbatritMuqiqiInsta
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store