Banner

Banner

Titulli Remi - Mka mar malli
Ndëgjuar 93,839
Shkarkuar 65
Pëlqyer 268
Publikuar 18/10/2012

Loading...
Informatat e këngës
PROGRAM FESTIV:⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️GEZUAR 2019 - Kauboj Xhema - "Kauboj Xhemen per vit te ri e zu sherri ne Arabi - (21st Aniverssary)"
https://www.youtube.com/watch?v=hs3PzAFPuck --~--
Written by: Remzi Jakupi - Remi
Composed by: Remzi Jakupi - Remi
Produced by: Remizi Jakupi - Remi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store