Banner

Banner

Titulli Vedat Ademi ft Yllka Kuqi - Ne zemer te mbaj
Ndëgjuar 1,269,616
Shkarkuar 147
Pëlqyer 4,086
Publikuar 25/03/2015

Loading...
Informatat e këngës
Vedat Ademi ft Yllka Kuqi - Ne zemer te mbaj
Muzika : Kledi Bahiti
Teksti : Endrit Mumajesi
Video by Pro...Video


Did you like the video & subscribed to VEDAT ADEMI's Official channel? 👇🏼
► https://bit.ly/2Vvqkrw


Listen on Spotify / Download on iTunes :👇🏼
► https://fanlink.to/NeZemerTeMbaj


Published by : Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store