Banner

Banner

Titulli Ardit Bexheti dhe Shqipe Abazi - Bonma ni qare
Ndëgjuar 14,132
Shkarkuar 734
Pëlqyer 85
Publikuar 27/04/2017

Loading...
Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
https://www.facebook.com/eurolindinfm
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store