Banner

Banner

Titulli Ardit ft Joanna - Thjesht loje
Ndëgjuar 17,011
Shkarkuar 21
Pëlqyer 214
Publikuar 18/06/2014

Loading...
Informatat e këngës
Music video by Ardit Cuni performing Thjesht Loje (Lyric Video). © 2012 Sebastian Production
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store