Banner

Banner

Titulli Nadi - Vetem loje
Ndëgjuar 79,790
Shkarkuar 442
Pëlqyer 84
Publikuar 23/01/2014

Informatat e këngës
https://www.facebook.com/pages/1-Kafe-Me-Labin/216113715120497

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store