Banner

Banner

Titulli Driton Jakupi - Nuk jam me sikur atehere
Ndëgjuar 635
Shkarkuar 58
Pëlqyer 4
Publikuar 19/10/2012

Loading...
Informatat e këngës
Studio ''Fissi''
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store