Banner

Banner

Titulli Driton Jakupi - Qenke gjarper helm i zi
Ndëgjuar 5,764
Shkarkuar 76
Pëlqyer 12
Publikuar 19/10/2012

Loading...
Informatat e këngës
Studio ''Fissi''
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store