Banner

Banner

Titulli Driton Jakupi - Xhane Xhane
Ndëgjuar 1,700
Shkarkuar 565
Pëlqyer 4
Publikuar 19/10/2012

Loading...
Informatat e këngës
Studio ''Fissi''
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store