Titulli Mentor Kurtishi x Driton - Moj dashnia jem a je Gjall
Ndëgjuar 157
Shkarkuar 17
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Mentor Kurtishi x Driton - Moj dashnia jem a je Gjall - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store