Banner

Banner

Titulli Driton jakupi - O sdi qka ndodh me mua
Ndëgjuar 751
Shkarkuar 70
Pëlqyer 5
Publikuar 19/10/2012

Loading...
Informatat e këngës
Studio ''Fissi''
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store