Banner

Banner

Titulli Ganimete Jashanica - Dashnor te rinje mbesim
Ndëgjuar 6,679
Shkarkuar 442
Pëlqyer 14
Publikuar 04/01/2013

Informatat e këngës
Ganimete Jashanica - Dashnor te rinje mbesim - Gëzuar 2013 - 1st Channel
Faceboook: https://www.facebook.com/valamala

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store