Banner

Banner

Titulli Ganimete Abazi ft Kole Oroshi - Hapi i Pare
Ndëgjuar 146,136
Shkarkuar 603
Pëlqyer 319
Publikuar 06/02/2014

Informatat e këngës
Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media

Subscribe: https://smarturl.it/IlirBeraniSub

© & ℗ Ilir Berani & Onair Media. All Rights Reserved

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store