Banner

Banner

Titulli Ganimete Abazi Ganja - Mos u pafshim
Ndëgjuar 5,591
Shkarkuar 222
Pëlqyer 41
Publikuar 02/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Programi festiv Labia 2019
Ganimete Abazi Ganja - Mos u pafshim

Publisher: Produksioni Labia ;
Follow : Produksioni Labia online
FACEBOOK : https://www.facebook.com/labiaofficial
TWITTER:https://twitter.com/ProduksioniL
INSTAGRAM:https://www.instagram.com/produksionilabia/
Contact : Produksioni Labia
email: [email protected]
Mob +38649399999
....................................
Download :
iTunes :
Amazon :
Premier :
....................................
Listen:
Spotify:
Deezer:
AppleMusic:
Qobuz:
.................................................................................

Muzika :
Teksti :

.........................................

Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni Labia
Ndalohet kopijimi Video dhe Audio apo editimi në kanalet tjera tjera muzikore
Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited!
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store