Titulli Ezo Menic x Xhela Abazi x Lendita Selimi - Semundja xhelozise
Ndëgjuar 654
Shkarkuar 46
Pëlqyer 0
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

Ezo Menic x Xhela Abazi x Lendita Selimi - Semundja xhelozise - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store