Banner

Banner

Titulli Shemi (Iliret) ft Ganimete Abazi - Une jam loti yt
Ndëgjuar 885,227
Shkarkuar 1,181
Pëlqyer 2,585
Publikuar 24/07/2014

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram:https://www.instagram.com/arkivashqip/
Artist booking? [email protected]

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store