Banner

Banner

Titulli Ganimete Jashanica - Do te kthehesh
Ndëgjuar 11,085
Shkarkuar 487
Pëlqyer 17
Publikuar 04/01/2013

Informatat e këngës
Ganimete Jashanica - Do te kthehesh - Gëzuar 2013 - 1st Channel
Faceboook: https://www.facebook.com/valamala

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store