Banner

Banner

Titulli Mentor Kurtishi - Loti i Nanes
Ndëgjuar 1,664,675
Shkarkuar 169
Pëlqyer 4,310
Publikuar 29/11/2012

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Realizuar nga Max Production
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store