Banner

Banner

Titulli Mentor Kurtishi - Balade
Ndëgjuar 1,328,418
Shkarkuar 109
Pëlqyer 2,319
Publikuar 18/03/2013

Loading...
Informatat e këngës
https://www.facebook.com/pages/Emra-Com
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store