Banner

Banner

Titulli Viki Lulgjuraj - Ma mir vetem
Ndëgjuar 237,288
Shkarkuar 457
Pëlqyer 366
Publikuar 13/01/2012

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store