Banner

Banner

Titulli Nora ,Genta,Kaltrina dhe Gili - Xixellonja
Ndëgjuar 275,087
Shkarkuar 111
Pëlqyer 276
Publikuar 03/01/2013

Loading...
Informatat e këngës
Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media

Subscribe: https://smarturl.it/IlirBeraniSub

© & ℗ Ilir Berani & Onair Media. All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store