Banner

Banner

Titulli Remzie Osmani - Oh Medet
Ndëgjuar 466,757
Shkarkuar 984
Pëlqyer 601
Publikuar 13/05/2012

Loading...
Informatat e këngës
C) 2014 Prominent Network Ltd.
Lyrics: Armand Trebicka
Composer & Arrangement: Edi Balili
Performing: Remzie Osmani

Prominent Network Facebook:
https://www.facebook.com/ProminentNet...

Remzie Osmani Facebook:
https://www.facebook.com/remzie.osmani.9?fref=ts
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store