Banner

Banner

Titulli Vedat Ademi - Per ty
Ndëgjuar 1,881,687
Shkarkuar 168
Pëlqyer 6,991
Publikuar 24/03/2015

Loading...
Informatat e këngës
Vedat Ademi - Per Ty
Muzika : Vullnet Ibraimi
Teksti : Vullnet Ibraimi
Video by Pro...Video


Did you like the video & subscribed to VEDAT ADEMI's Official channel? 👇🏼
► https://bit.ly/2Vvqkrw

Listen on Spotify / Download on iTunes :👇🏼
► https://fanlink.to/VedatAdemiPerTyPublished by : Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store