Banner

Banner

Titulli Vesa Luma - Gure dhe kenge
Ndëgjuar 253,348
Shkarkuar 50
Pëlqyer 312
Publikuar 15/01/2013

Loading...
Informatat e këngës
Nata e 14, LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program nga Pandi Laco, Adi Hila dhe Bledar Laco
Copyright TVKLAN
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store