Banner

Banner

Titulli Vesa Luma dhe Endri Prifti - Kur xhirohej nje film
Ndëgjuar 192,662
Shkarkuar 644
Pëlqyer 182
Publikuar 15/01/2013

Informatat e këngës
Nata e 14, LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program nga Pandi Laco, Adi Hila dhe Bledar Laco
Copyright TVKLAN

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store