Banner

Banner

Titulli Ylber Idrizi - Sot ose neser
Ndëgjuar 4,274
Shkarkuar 21
Pëlqyer 3
Publikuar 19/08/2012

Loading...
Informatat e këngës
http://www.facebook.com/XimiProduction
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store