Banner

Banner

Titulli Ylber Idrizi - Zemer e djegur
Ndëgjuar 1,688
Shkarkuar 30
Pëlqyer 8
Publikuar 19/05/2013

Loading...
Informatat e këngës
Ylber Idrizi - Zemer e djegur - Fitues i cmimit POPULLOR ne festivalin "Çelësi Muzikor"
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store