Banner

Banner

Titulli Endrit Ademi - E kunderta
Ndëgjuar 27,346
Shkarkuar 76
Pëlqyer 84
Publikuar 10/12/2012

Loading...
Informatat e këngës
Copyright© 2012, Endrit Ademi. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Realizuar nga: Asha Creativity Studio
Teksti & Muzika: Ilir Berani
Orkestrimi: Florent Boshnjaku
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store