Banner

Banner

Titulli Esat Ademi - Me ka vra ajo
Ndëgjuar 150,201
Shkarkuar 99
Pëlqyer 526
Publikuar 10/01/2014

Loading...
Informatat e këngës
Esad Ademi - Me ka vra ajo
ONLINE: www.first-channel.tv
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store