Banner

Banner

Titulli Remzie Nexhat Osmani - Amaneti
Ndëgjuar 1,087,708
Shkarkuar 1,335
Pëlqyer 768
Publikuar 28/08/2013

Loading...
Informatat e këngës
(C) 2014 Prominent Network Ltd.
Performing: Remzie & Nexhat Osmani

Prominent Network Facebook:
https://www.facebook.com/ProminentNet...

Remzie Osmani Facebook:
https://www.facebook.com/remzie.osman...
Nexhat Osmani Facebook:
https://www.facebook.com/nexhat.osmani.94
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store