Banner

Banner

Titulli Rovena Stefa - E more per letra (MALLI 2)
Ndëgjuar 507,899
Shkarkuar 892
Pëlqyer 765
Publikuar 21/12/2013

Loading...
Informatat e këngës
MUZIKA DHE IDEJA : ROVENA STEFA
VIDEO NGA " TE ROVI PRODUCTION"
Moren pjese : ROVENA STEFA & BLERIM DEMUKAJ
TE GJITHA TE DREJTAT : ROVENA STEFA
https://www.facebook.com/RovenaStefaOfficial
Contact Manager : ELISA STEFA - 0037745 328 737
Kjo video vjen pas suksesit te madh te videos "Malli" dhe rekordeve te cilat i theu vitin e kaluar duke lene shenje te publiku shqiptar dhe duke u shnderruar ne nje hit.
.Videoja eshte konceptuar si nje perfytyrim i koheve te lashta, ku dashuria ishte e shprehur dhe perjetuar ne formen e saj me natyrale.Per ciftin ne video nuk ekziston askush tjeter ne bote, ata kane njeri-tjetrin...Megjithate perfytyrimi per kete jete eshte pjese e se shkuares, sepse realiteti ne ditet e sotme eshte i hidhur. Sot, problemet ekonomike detyrojne dashurite te perfundojne me ndarje.
Ai martohet me dike tjeter per dokumente, pra per letra per te jetuar diku tjeter me mire dhe per te pasur nje jete me te sigurte por ne kete rast pa dashurine e madhe te jetes.
Ideja e videos eshte trajtuar ne forme te filmit ku ngjarjet rrjedhin sipas nje skenari te percaktuar. Ideja dhe muzika edhe kete here mbajne firmen e vete kengetares e cila po konfirmon dite pas dite talentin e saj si kompozitore e ndersa video si produksion i "TE ROVI Production" eshte nje realizim mjaft i mire filmik dhe vjen si nje film i metrazhit te shkurter.
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store