Banner

Banner

Titulli Sabri Fejzullahu ft Vjollca Haxhiu Mario MC - Mos
Ndëgjuar 31,173
Shkarkuar 1,121
Pëlqyer 101
Publikuar 09/12/2013

Loading...
Informatat e këngës
https://www.facebook.com/pages/Emra-Com/284453038318643?fref=ts
Teksti: Mario & Rozi
Muzika: Alban Fortuna
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store