Banner

Banner

Titulli Vjollca Haxhiu - Hej Dj
Ndëgjuar 1,508,050
Shkarkuar 1,067
Pëlqyer 2,935
Publikuar 03/12/2013

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
By Emracom
Muzika: Alban Furtuna
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store