Banner

Banner

Titulli Arta Osmani - Block e ke
Ndëgjuar 87,211
Shkarkuar 677
Pëlqyer 332
Publikuar 21/05/2014

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Video by MAX Production
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store