Banner

Banner

Titulli Bujar Qamili ft Artiola Toska - Zemren ta kam fal
Ndëgjuar 956,920
Shkarkuar 4,178
Pëlqyer 2,282
Publikuar 16/09/2014

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram:https://www.instagram.com/arkivashqip/
Artist booking? [email protected]
AlbatradePlus - Shtator 2014
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store