Banner

Banner

Titulli Mentor Kurtishi - Oj shqiptarja jeme
Ndëgjuar 335,680
Shkarkuar 129
Pëlqyer 419
Publikuar 30/07/2014

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Artist booking? [email protected]
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store