Banner

Banner

Titulli Noizy - Late Night
Ndëgjuar 993,373
Shkarkuar 570
Pëlqyer 6,980
Publikuar 21/01/2014

Informatat e këngës
Instagram: https://www.instagram.com/noizy/
Lyrics:NOIZY
Video:EM Design
OTR RECORDS
Mixtape: The Hardest In The Market

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store