Banner

Banner

Titulli Noizy ft Altin Sulku - Gipsy Lover
Ndëgjuar 7,750,991
Shkarkuar 2,351
Pëlqyer 32,262
Publikuar 18/11/2014

Informatat e këngës
Instagram: https://www.instagram.com/noizy/
Facebook: https://www.facebook.com/Noizy.Real

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store