Banner

Banner

Titulli Remzie Osmani - Edhe nje nate pa ty
Ndëgjuar 2,387,816
Shkarkuar 1,246
Pëlqyer 5,880
Publikuar 05/06/2014

Loading...
Informatat e këngës
Label: Prominent Network GmbH
www.prominentnetwork.de

Composer & Lyrics: Arsim Bunjaku
Arrangement: Nexhat Mujovi - Wirus (ProSound)
Video by: Max Production
http://www.facebook.com/RemzieOsmani
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store