Banner

Banner

Titulli Shyhrete Behluli Remzie Osmani Motrat Mustafa -
Ndëgjuar 14,545,362
Shkarkuar 2,135
Pëlqyer 13,120
Publikuar 16/11/2015

Loading...
Informatat e këngës
Shyhrete Behluli Remzie Osmani Motrat Mustafa - Shoqet (Official Video HD)

Publisher: Prominent Network
https://www.facebook.com/ProminentNetwork

Teksti: Nexhmije Muhaxheri
Muzika dhe orkestrimi: Rrahman Kryeziu
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store