Banner

Banner

Titulli Sinan Vllasaliu ft Vjollca Haxhiu - Nanush
Ndëgjuar 4,762,324
Shkarkuar 1,770
Pëlqyer 7,824
Publikuar 28/12/2014

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Artist booking? [email protected]
Video by MAX Production / Produced by Emracom
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store