Banner

Banner

Titulli Vellezerit Susuri - Dashuri me hile
Ndëgjuar 66,498
Shkarkuar 1,349
Pëlqyer 229
Publikuar 17/06/2014

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Artist booking? [email protected]
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store