Banner

Banner

Titulli Altin Sulku ft Noizy - Cfare ti bej
Ndëgjuar 7,968,194
Shkarkuar 4,042
Pëlqyer 36,208
Publikuar 17/07/2015

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Video by MAX Production
Music by Elgit Doda
Lyrics: NOIZY
TEKSTI:
Altini:
2 here{Cfare ti bej,Cfare ti bej,Cfare ti bej tet vellai
2 here{Cfare ti bej Cfare ti bej Cfare ti bej zemren ma plasi
Te shkruaj ne watsap,Te marr ne telefon,ti bejbi je gjithmon e zon
,rruges per ne shpi me shoqet Kur kalon vllain ke nga pas gjithmone,
Sa Here e shikoj rrugen e ndryshoj,skam ci bej zemres qe rreh
Ti e din shume mire se une e kam problem,se gjithmone ai nga pas te vjen.
A do ti thuash atij per mua,hej hej hej,A do ti thuash se une te dua,e dua por ai nuk do.
2 here{Cfare ti bej,Cfare ti bej,Cfare ti bej tet vellai
2 here{Cfare ti bej Cfare ti bej Cfare ti bej zemren ma plasi

Noizy:
Ej tini tini mduket Se ke ra ndashni,
zeshkanja sy me Lara mduket Se tka bo Magji hu?
- esht provokuse Kur t'shikon,
por ti qendro I fort Se burri kshu nuk bon,
Ti je voci prej dibre boni pak hile,
Kur ta shofesh prap bon sikur sta ka nie,
Mos I Shko nga Mrapa dili vec nga para,
Pershendetja shoqet sa tbukra Moj vasha,
Loja rrotullohet inati kujt i shtohet?
O sa mir o sa mir dikujt do ti bohet, 😆
Ja pra dhe suksesi ngjoje rigelsin,
Ajo ka drynin nese ne e kena çelsin,
Kopil - Kur ta shofesh prap tash jepi 1 trendafil,
Merre 1 te kuq symbolizon dashurin,
Dhe Nese vllai saj ju zen ne perqafin,
Me t'thon drejten zgjidhe vet Se aty ste jap ndihm.

Altini:
2 here{Cfare ti bej,Cfare ti bej,Cfare ti bej tet vellai
2 here{Cfare ti bej Cfare ti bej Cfare ti bej zemren ma plasi

Altini:
Halli me ka zene cigaren kam fillu se ai s'po munet dot mem besu
Sillem neper rruge eci lart e poshte ,se une pa te ndihem bosh.
Sa Here e shikoj rrugen e ndryshoj,skam ci bej zemres qe rreh
Ti e din shume mire se une e kam problem,se gjithmone ai nga pas te vjen.
A do ti thuash atij per mua,A do ti thuash se une te dua,e dua por ai nuk do.
2 here{Cfare ti bej,Cfare ti bej,Cfare ti bej tet vellai
2 here{Cfare ti bej Cfare ti bej Cfare ti bej zemren ma plasi

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store