Banner

Banner

Titulli Anduena Tahiri Ena - Vdes e nuk pranoj
Ndëgjuar 74,622
Shkarkuar 578
Pëlqyer 198
Publikuar 01/06/2015

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Music - Bini Studio
lyrics - Kreshnik Avdiu
Video - BUG Production

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store