Titulli Shkurte Gashi - Le te vdes ne kete behar
Ndëgjuar 209
Shkarkuar 11
Pëlqyer 0
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

Shkurte Gashi - Le te vdes ne kete behar - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store