Banner

Banner

Titulli Bekim Kastrati - Ne dasmen tende
Ndëgjuar 27,958
Shkarkuar 886
Pëlqyer 122
Publikuar 14/09/2015

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store