Banner

Banner

Titulli ELINEL - Dite e re (Alban Skenderaj)
Ndëgjuar 396,744
Shkarkuar 97
Pëlqyer 3,159
Publikuar 23/11/2015

Loading...
Informatat e këngës
Music : Devilzmelody
http://www.facebook.com/officialelinel
http://www.youtube.com/officialelinel
http://www.twitter.com/officialelinel
http://www.google.com/+officialelinel
http://www.soundcloud.com/officialelinel
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store