Banner

Banner

Titulli Labinot Rexha - Niset Trimi
Ndëgjuar 251,380
Shkarkuar 850
Pëlqyer 1,199
Publikuar 04/03/2015

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Artist booking? [email protected]
Video by MAX Production
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store